از آن جایی که دستگاه های تبلت یکی از پر استفاده ترین ابزارها در جهان امروز است تقریبا همه مردم برای هدفی از آن ها استفاده می کنند و به دلیل همه گیر شدن و استفاده زیاد از تبلت ها نیاز است که مراکز پشتیبانی فنی وجود داشته باشد تا در زمان بروز مشکل کاربران بتوانند در کمترین زمان دستگاه خود را تعمیر و مجددا از آن استفاده نماید.

در این میان مرکز تعمیرات تبلت با سابقه ای طولانی در امر تعمیرات در خدمت شما عزیزان می باشد.این مرکز با داشتن کار گاه های مجهز به ابزارهای به روز تعمیراتی و همچنین تکنسین های حرفه ای سعی بر آن دارد در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت کار تعمیرات انواع تبلت ها را برای عزیزان انجام دهد. در زمان تعمیرات در صورتی که بنا بر تشخیص تکنسین اگرقطعه ای به حدی خراب باشد که نیاز به تعویض آن احساس شود در این صورت از قطعات اورجینال ( اصلی ) استفاده خواهد شد تا علاوه بر اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه بهترین کیفیت را در امر تعمیر تبلت برای شما به ارمغان بیاورد.

 تلاش ما همیشه بر این بوده که بهترین کیفیت در امر تعمیرات انواع دستگاه های الکترونیکی مانند گوشی های موبایل – تعمیر تبلت – تعمیر لپ تاپ -تعمیرات انواع مانیتورهای پزشکی و بیمارستانی,مانیتورهای اداری و مانیتورهای صنعتی و تعمیر تلویزیون ال ای دی و تعمیر تلویزیون های شهری و… برای تمام کسانی که به ما مراجعه می کنند را مهیا کنیم.

توجه !

یکی از فوانین این مجتمع این گونه است  که بعد از تعمیرات دستگاه به مدت حداقل دور روز در حالت تست و قرار میگیرد تا از عملکرد آن اطمینان کامل حاصل شود و این بدین معنی است که دستگاه شما تست شده و امکان برگشت آن و ایراد دار بودن دستگاه به حداقل ممکن خواهد رسید.

تهران-میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر-کوچه صالحی-نبش کوچه درفش-پلاک۱

برای تماس با مرکز تعمیرات تبلت می توانید از بخش تماس با ما اطلاعات لازم را دریافت نمایید.